pozycja w google - webpozycja.pl

Żylaki chirurg Poznań

Jesteśmy zespołem lekarzy ortopedów i pediatrów zajmujących się nowoczesnym leczeniem chorób stóp, w szczególności: paluchów koślawych, paluchów sztywnych i palców młotkowatych. Zapobieganie żylakom kończyn dolnych polega na: unikaniu długotrwałego przebywania w pozycji stojącej lub siedzącej, szczególnie zakładania nogi na nogę; częstym zmienianiu pozycji; gimnastyce kończyn dolnych; stosowaniu chłodnego strumienia wody na koniec kąpieli. Ponadto uznaje się za istotne utrzymywanie prawidłowej masy ciała, regularny wysiłek fizyczny. Leczenie nieoperacyjne obejmuje: stosowanie leków uszczelniających naczynia krwionośne; unoszenie nóg kilka razy w ciągu dnia oraz sypianie z uniesionymi nogami; unikanie wysokich temperatur np. sauny; terapię uciskową z zastosowaniem pończoch lub rajstop przeciwżylakowych

  • Tytuł wpisu: Żylaki chirurg Poznań
  • Adres witryny: www.zylakicenter.pl
  • Data dodania: 24.02.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.2/10 (12 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 6

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Agnieszka Borowska - Leczenie alkoholizmu Warszawa

Agnieszka Borowska - Leczenie »Dodano - 29.11.2014

W drodze kilkunastoletniej pracy zawodowej pomagałam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Moimi beneficjentami zostały chłopcy i dziewczęta pełno i niepełnosprawne, pracujący i niepracujący, samotni rodzice i pełne rodziny, osoby ze specyficznymi problemami w uczeniu się, a oprócz tego z głębokimi zaburzeniami rozwoj... zobacz szczegóły wpisu »

Oberclinic - urolog Warszawa

Oberclinic - urolog Warszawa »Dodano - 29.11.2014

Ober Clinic jest prywatną kliniką specjalistyczną z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Poradnia mieści się w samym sercu Warszawy. Oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres wysokospecjalistycznych usług medycznych i diagnostycznych. Wykonujemy liczne badania jak usg kolana Warszawa, które pozwala na ocenę przepływu... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurg ręki poznań

Chirurg ręki poznań »Dodano - 24.02.2015

Jesteśmy zespołem ortopedów zajmujących się leczeniem zespołu cieśni kanału nadgarstka. Współpracujemy ze sobą od 2007 roku. W tym czasie udało nam się pomóc wielu chorym. Szczególną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Zespó... zobacz szczegóły wpisu »

Halluxmed

Halluxmed »Dodano - 24.02.2015

Jesteśmy zespołem lekarzy ortopedów i podiatrów zajmujących się nowoczesnym leczeniem chorób stóp, w szczególności: paluchów koślawych, paluchów sztywnych i palców młotkowatych. Współpracujemy ze sobą od 2007 roku. W tym czasie udało nam się pomóc wielu chorym z deformacjami stóp. Szczególną wagę przywiązujemy do stałe... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc psychologiczna Gdynia

Pomoc psychologiczna Gdynia »Dodano - 24.02.2015

Pomoc psychoterapeutyczna w Trójmieście i okolicach to propozycja kierowana do każdych tych pacjentów, którzy szukają profesjonalnych, wykwalifikowanych terapeutów psychologicznych. Na witrynie odnaleźć można informacje dotyczące terapii dla osób indywidualnych, psychoterapii dla małżeństw oraz rodzin, pomocy psycholog... zobacz szczegóły wpisu »

Masaże Sosnowiec

Masaże Sosnowiec »Dodano - 01.12.2015

Masaż klasyczny kręgosłupa szybko złagodzi ból pleców. Prawda o tym, że ręce potrafią zdziałać cuda, została rozsławiona przez Hipokratesa już w V wieku p.n.e. Dziś masaż przeżywa renesans. Jest świetną metodą rehabilitacji. Na czym polega jego lecznicza moc? W jaki sposób masaż klasyczny wpływa na kręgosłup?... zobacz szczegóły wpisu »

Ginekolog Leszek Huzior

Ginekolog Leszek Huzior »Dodano - 20.01.2016

Gabinet Ginekologiczny prowadzony jest przez lekarza, Specjalistę Położnictwa i Chorób Kobiecych Leszka Huziora.W gabinecie wykonywane są badania USG ginekologiczne i położnicze. Prowadzimy ciąże i leczymy choroby narządu rodnego ( w tym zapalenia, nadżerki, nietrzymanie moczu, zaburzenia miesiączkowania, zaburzenia ok... zobacz szczegóły wpisu »

Eloderm

Eloderm »Dodano - 09.03.2016

Prawidłowa pielęgnacja skóry dziecka jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż się wydaje. Dzieci są pod tym względem bardzo delikatne i wymagają odpowiednich dla siebie produktów, które nie zawierają szkodliwych dla ich skóry składników. Jeśli ktoś potrzebuje takich rzeczy, to oferta dostępna na prezentowanej tutaj str... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Bydgoszcz

Dentysta Bydgoszcz »Dodano - 22.03.2016

Dokładamy starań, aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. W tym celu starannie dobieramy personel pracujący w naszych gabinetach dentystycznych. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz gruntowną wiedzę z zakresu stomatologii, którą ciągle poszerzają podczas szkoleń oraz konferencji. Świetn... zobacz szczegóły wpisu »

Szczepienia przed podróżą

Szczepienia przed podróżą »Dodano - 13.06.2016

Przylądek Zdrowia to specjalistyczne centrum szczepień oraz pediatrii w Krakowie. Nasza placówka specjalizuje się w medycynie podróży zapewniając kompleksową obsługę z zakresu profilaktyki przed podróżą w tym wyjazdów w tropiki. Dzięki naszej kompleksowej ofercie mają Państwo pełny zakres usług związanych z szczepienie... zobacz szczegóły wpisu »