pozycja w google - webpozycja.pl

Dziedzina psychologii

Ostatnio czujesz, że na nic nie masz siły, wszystko cię męczy i po powrocie z pracy lub szkoły masz ochotę jedynie położyć się do łóżka i zasnąć. Może być to pierwszy objaw depresji albo innego zaburzenia psychicznego, o których opowiada psychologia. Dowiedz się zatem, co tak naprawdę ci dolega, wykonując różnorodne testy psychologiczne - albo w gabinecie psychologa, albo bezpośrednio na stronach internetowych. One pokażą ci też, czy potrzebna ci może być psychoterapia, czy sam zdołasz poradzić sobie z kłopotami.

  • Tytuł wpisu: Dziedzina psychologii
  • Adres witryny: www.psychologia.org
  • Data dodania: 15.03.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.6/10 (7 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Magdalena Staszewska - leczenie nerwicy Warszawa

Magdalena Staszewska - leczen »Dodano - 29.11.2014

Uzależnienie to silna potrzeba wykonywania jakiejś czynności, bądź zażywania konkretnych środków. Potocznie definicja ta odnosi się do narkotyków, alkoholu czy leków, jednak termin ten ma szersze znaczenie. Ma możliwość dotyczyć hazardu, gier, Globalnej sieci Internet czy seksu. Doświadczony terapia warszawa trafnie po... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Trójmiasto

Psycholog Trójmiasto »Dodano - 23.02.2015

Centrum Psychoterapii usytuowane w Gdyni to punkt, w jakim można liczyć na pomoc kompetentnych psychoterapeutów. Usługi to w szczególności leczenie fobii, objawów somatycznych bądź zaburzeń osobowości. Każdą trudność da się rozwiązać wspólnie z mającym doświadczenie, i mającym właściwe kwalifikacje psychologiem. Centru... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Lublin

Psycholog Lublin »Dodano - 30.04.2015

Terapia adresowana do pojedynczych osób a także małżeństw, to oferta ośrodka psychoterapii psychodynamicznej w Lublinie – osrodek-psychoterapii. pl. W ramach szczegółej oferty ośrodek zapewnia leczenie zaburzeń osobowości, lęków, problemów seksualnych. W propozycji odnaleźć można również leczenie bulimii, a ponadto sze... zobacz szczegóły wpisu »

Lustro.org

Lustro.org »Dodano - 14.05.2015

Strona jest skierowana do wszystkich osób cierpiących choroby natury psychicznej. Psychoterapia, leczenie u psychoterapeuty, psychologia – wszystko to możesz wyszukać na tej witrynie internetowej (lustro. org), która pozwala na szybkie i nieskomplikowane odszukanie specjalistów w Polsce. Gabinety udostępniane w serwisi... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapeuta w Lublinie

Psychoterapeuta w Lublinie »Dodano - 03.07.2015

Psychoterapia psychodynamiczna adresowana do pojedynczych osób a także małżeństw, to propozycja gabinetu psychoterapii psychodynamicznej w Lublinie – beatahawrylkozygmunt. pl. W ramach szczegółej oferty gabinet zapewnia leczenie zaburzeń depresyjnych, obsesji, problemów związanych z seksem. W propozycji wyszukać można ... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog w Warszawie - Adiuta.pl

Psycholog w Warszawie - Adiut »Dodano - 17.08.2015

Jeśli czujesz cierpienie, nie możesz spokojnie myśleć, dręczą Cię lęki, smutki i obawy, to jest to miejsce dla Ciebie. Spokojnie, w atmosferze bezpieczeństwa i empatii będizemy przyglądać się razem Twoim zmartwieniom. Zapraszam do zapoznania się z moją witryną. Gabinet terapii psychologicznej w mieście Warszawa, który ... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Piła

Psycholog Piła »Dodano - 03.02.2016

Nasze życie nie zwalnia tempa. Często nie potrafimy poradzić sobie z naszymi problemami. Niestety wiele skutecznych metod na ten codzienny pęd nie ma. Najbardziej skutecznym rozwikłaniem jest zazwyczaj psycholog piła. Dlaczego akurat psychoterapia piła ma nam pomóc? Zdarza się, że inne znane Nam metody nie pomagają. Na... zobacz szczegóły wpisu »

Terapia uzależnień Wrocław

Terapia uzależnień Wrocław »Dodano - 01.04.2017

Każdy powinien wiedzieć, że każde uzależnienie powoduje naprawdę dużo problemów. Z tego powodu czymś niezbędnym jest to, aby starać się walczyć z uzależnieniami - do tego naturalnie ten alert tyczy się także do tych osób, które w najbliższym otoczeniu znają sytuację uzależnienia od narkotyków, picia alkoholu, Internetu... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie depresji poznań

Leczenie depresji poznań »Dodano - 10.10.2016

Umów się na wizytę i zacznij zmieniać swoje życie. Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Studia medyczne ukończyłem w 2006 r. na ówczesnej Akademii Medycznej im.K. Marcinkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny). Po odbyciu stażu ogólnolekarskiego w Szpitalu Klinicznym im.Przemienienia Pański... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog w Warszawie

Psycholog w Warszawie »Dodano - 10.01.2017

Z wykształcenia jestem mgr psychologii oraz Certyfikowanym Psychoterapeutą Uzależnień. Osobisty warsztat pracy doskonaliłam też w Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie i Uzyskałam Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Od ponad 10 lat pracuje w obszarze pomocy psychologicznej i terapii psychologicznej.... zobacz szczegóły wpisu »