pozycja w google - webpozycja.pl

Dziedzina psychologii

Ostatnio czujesz, że na nic nie masz siły, wszystko cię męczy i po powrocie z pracy lub szkoły masz ochotę jedynie położyć się do łóżka i zasnąć. Może być to pierwszy objaw depresji albo innego zaburzenia psychicznego, o których opowiada psychologia. Dowiedz się zatem, co tak naprawdę ci dolega, wykonując różnorodne testy psychologiczne - albo w gabinecie psychologa, albo bezpośrednio na stronach internetowych. One pokażą ci też, czy potrzebna ci może być psychoterapia, czy sam zdołasz poradzić sobie z kłopotami.

  • Tytuł wpisu: Dziedzina psychologii
  • Adres witryny: www.psychologia.org
  • Data dodania: 15.03.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.2/10 (10 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 3

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków »Dodano - 23.02.2015

Profesjonalna pomoc terapeutyczna na terenie Krakowa, psychoterapeuta Psycholog z Krakowa zachęca do korzystania z oferty usług dotyczących konsultacji w zakresie psychologii. Propozycja to psychoterapia świadczona w sposób indywidualny dla osób pełnoletnich oraz studentów. Kłopoty życia codziennego mogą zostać bardzo ... zobacz szczegóły wpisu »

Pomoc psychologiczna - Skawina

Pomoc psychologiczna - Skawin »Dodano - 03.03.2015

Gabinet terapii psychologicznej w mieście Kraków i w Skawinie to miejsce, w jakim leczone są przypadłości takie jak zaburzenia osobowości, depresje bądź też nerwice. W ofercie znaleźć można również leczenie schizofrenii czy psychoz narkotykowych. Z pomocy gabinetu korzystać mogą także te osoby, które jednym słowem zmag... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Trójmiasto

Psycholog Trójmiasto »Dodano - 06.03.2015

Jeśli cierpisz na chorobę natury psychologicznej, dręczy cię depresja bądź innego typu zaburzenia, przyjdź po poradę do psychoterapeutki w Trójmieście. Gabinet psycholożki mieści się w Gdyni, organizowane są w nim sesje prowadzone indywidualnie, jak również sesje przeznaczone dla par. Kłopoty mogą zostać szybko rozwiąz... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Poznań

Psycholog Poznań »Dodano - 25.03.2015

Psychoterapia umożliwi Ci poradzenie sobie z trudnościami oraz pomoże osiągnąć satysfakcjonujące i trwałe zmiany w Twoim życiu. Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę Gabinet Psychologiczny "SamoPoczucie" w Poznaniu. Pracuję w podejściu humanistyczno – egzystencjalnym, korzystając z dorobku innych po... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholodzy w Warszawie i w okolicach

Psycholodzy w Warszawie i w o »Dodano - 14.05.2015

Zapraszam serdecznie na stronę internetową PomocwWarszawie. pl Pomoc psychologiczna oraz psychiatryczna, a także dotycząca pozostałych specjalizacji w stolicy, to propozycja, którą odnajdziesz na ten witrynie internetowej. Dzięki trafnemu przygotowaniu danych, znalezienie gabinetu psychoterapeutycznego nie stanowi żadn... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Bydgoszcz

Psychoterapia Bydgoszcz »Dodano - 03.06.2015

Konsensus - Psychoterapia i Rozwój. Funkcjonowanie człowieka we współczesnym świecie, narażone jest na liczne obciążenia związane z tempem życia i czynnikami stresogennymi, w obszarach tj. praca zawodowa, relacje rodzinne czy sytuacja socjoekonomiczna. Sprzyja to występowaniu problemów, mogących być wskazaniem do poszu... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog w Sosnowcu

Psycholog w Sosnowcu »Dodano - 17.08.2015

Jeżeli odczuwasz, że nie dajesz sobie rady z osobistymi problemami i poszukujesz najlepszego możliwego wsparcia, to psycholog pani Monika z chęcią zagwarantuje profesjonalną pomoc. By życie mogło powrócić na swój dawny tor, wystarczy zdecydować się na pierwsze spotkanie, a później na regularnie prowadzoną psychoterapię... zobacz szczegóły wpisu »

Polski psychoterapeuta

Polski psychoterapeuta »Dodano - 11.12.2015

Psychoterapia i zawód psychoterapeuty nie są prawnie uregulowane w Wielkiej Brytanii, podobnie zresztą jak w Polsce. Tytuł zawodowy nadal nie podlega ochronie prawnej i teoretycznie każdy, nawet nie posiadając żadnych kwalifikacji, może go używać. O ile można przyjąć, że dominująca większość osób w tej profesji posiada... zobacz szczegóły wpisu »

Wiedza i informacje

Wiedza i informacje »Dodano - 18.01.2017

Internet polski pęka w szwach jeśli chodzi o ilość stron internetowych, ale czy aby na pewno jesteś w stanie znaleźć na nich to co cię interesuje? Rozwiązaniem jest ta o to stronka internetowa. Jest na niej ogromna ilość informacji.... zobacz szczegóły wpisu »

Autyzm diagnoza

Autyzm diagnoza »Dodano - 15.12.2015

Przeprowadzamy diagnozę psychologiczną, pedagogiczną i psychiatryczną. Diagnoza autyzmu czy diagnoza dziecka z Zespołem Aspergera lub diagnoza zaburzeń rozwoju odbywa się w kilku etapach, co umożliwi prawidłową ocenę zachowania dziecka oraz jego umiejętności: wywiad – spotkanie odbywa się w miejscu zamieszkania dziecka... zobacz szczegóły wpisu »