pozycja w google - webpozycja.pl

Dziedzina psychologii

Ostatnio czujesz, że na nic nie masz siły, wszystko cię męczy i po powrocie z pracy lub szkoły masz ochotę jedynie położyć się do łóżka i zasnąć. Może być to pierwszy objaw depresji albo innego zaburzenia psychicznego, o których opowiada psychologia. Dowiedz się zatem, co tak naprawdę ci dolega, wykonując różnorodne testy psychologiczne - albo w gabinecie psychologa, albo bezpośrednio na stronach internetowych. One pokażą ci też, czy potrzebna ci może być psychoterapia, czy sam zdołasz poradzić sobie z kłopotami.

  • Tytuł wpisu: Dziedzina psychologii
  • Adres witryny: www.psychologia.org
  • Data dodania: 15.03.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.0/10 (8 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 2

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków »Dodano - 23.02.2015

Profesjonalna pomoc terapeutyczna na terenie Krakowa, psychoterapeuta Psycholog z Krakowa zachęca do korzystania z oferty usług dotyczących konsultacji w zakresie psychologii. Propozycja to psychoterapia świadczona w sposób indywidualny dla osób pełnoletnich oraz studentów. Kłopoty życia codziennego mogą zostać bardzo ... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Gdynia

Psychoterapia Gdynia »Dodano - 10.03.2015

Sesja terapeutyczna przeprowadzana w nurcie psychodynamicznym to oferta psycholog z Gdyni, która oferuje konsultacje w swoim gabinecie z siedzibą Gdyni. Propozycja usług dotyczy na przykład leczenia zaburzeń neurotycznych i dodatkowo zaburzeń związanych z uzależnieniami każdego typu. Więcej informacji odszukać można po... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Katowice

Psychoterapia Katowice »Dodano - 30.04.2015

Jeżeli nie radzisz sobie ze stresem, naprężeniem i wyzwaniami życia, jeżeli nie radzisz sobie w życiu powszednim. Jeżeli tematy emocjonalne stają się przeważające i nie jesteś w stanie sobie z nimi poradzić. Najwyższy czas poszukać pomocy. Wspoarcie jakie proponujemy w naszym gabinecie to przede wszystkim pomoc psychol... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholodzy w Warszawie i w okolicach

Psycholodzy w Warszawie i w o »Dodano - 14.05.2015

Zapraszam serdecznie na stronę internetową PomocwWarszawie. pl Pomoc psychologiczna oraz psychiatryczna, a także dotycząca pozostałych specjalizacji w stolicy, to propozycja, którą odnajdziesz na ten witrynie internetowej. Dzięki trafnemu przygotowaniu danych, znalezienie gabinetu psychoterapeutycznego nie stanowi żadn... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Kraków

Psycholog Kraków »Dodano - 07.08.2015

Zapraszam serdecznie do gabinetu psychoterapeutycznego w Krakowie. Profesjonalna pomoc psychologa i psychoterapeuty w aspekcie leczenia dolegliwości natury psychologicznej świadczona jest przez doświadczoną terapeutkę. Psychoterapia to rozmowa, niemniej jednak jest ona inna niż nasze codzienne rozmowy. Wsłuchiwanie się... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia pedagogiczne Bydgoszcz

Szkolenia pedagogiczne Bydgos »Dodano - 04.09.2015

Mam rozkosz zaprosić Państwa do skorzystania z supernowoczesnej oferty Pracowni, która prowadzi fachową-specjalistyczną aktywność edukacyjno-terapeutyczną. Pracownia powstała w wyniku obserwowanych zmian cywilizacyjnych. Specjalizujemy się w następujących obszarach: kompleksowej pomocy pedagogiczno-psychologicznej w za... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie depresji poznań

Leczenie depresji poznań »Dodano - 10.10.2016

Umów się na wizytę i zacznij zmieniać swoje życie. Jestem lekarzem, specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Studia medyczne ukończyłem w 2006 r. na ówczesnej Akademii Medycznej im.K. Marcinkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny). Po odbyciu stażu ogólnolekarskiego w Szpitalu Klinicznym im.Przemienienia Pański... zobacz szczegóły wpisu »

Blog o chorobach psychosomatycznych

Blog o chorobach psychosomaty »Dodano - 10.01.2017

Przedstawiam państwu blog o chorobach psychosomatycznych. Choroby psychosomatyczne, to takie które zewnętrznie pojawiają się w organiźmie powodując realia istniejącej choroby, tymczasem wywołane są cierpieniem umysłowym. Pewne teorie mówią, że jakiegoś poziomu, większa część chorób jest - z udziałem zarówno ciała jak i... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Warszawa - Włochy

Psycholog Warszawa - Włochy »Dodano - 10.01.2017

Psychoterapia psychoanalityczna pomaga klientom lepiej zrozumieć swojego funkcjonowania, dzięki czemu czerpią więcej przyjemności z życia, mniej się zamartwiają, rozpoczynają lepiej funkcjonować w pracy, w relacjach i innych aspektach życia. Psychoterapia psychoanalityczna to intensywna praca, która daje rzeczywistą i ... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog w Warszawie

Psycholog w Warszawie »Dodano - 10.01.2017

Z wykształcenia jestem mgr psychologii oraz Certyfikowanym Psychoterapeutą Uzależnień. Osobisty warsztat pracy doskonaliłam też w Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie i Uzyskałam Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Od ponad 10 lat pracuje w obszarze pomocy psychologicznej i terapii psychologicznej.... zobacz szczegóły wpisu »