pozycja w google - webpozycja.pl

Www.profes.edu.pl - tłumaczenia Śląsk

Jeżeli szukasz biura w dzielnicach Będzina, jakie przeprowadziłoby szkolenia Śląsk, jesteśmy do usług. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych szkoleniowców z wykształceniem do prowadzenia szkoleń. Mamy za sobą dziesiątki przeprowadzonych kursów. Sami przygotowujemy artykuły edukacyjne, nie powielamy cudzych wzorców. Oprócz tego, oferujemy tłumaczenia Śląsk z większości języków europy bezproblemowo oraz przystępnie. Nikt nie potrzebuje po nas poprawiać. Oferujemy atrakcyjne bonusy przy dłuższej współpracy. Dokonamy także audyt Śląsk Twojej jednostki, aby wykazać, co powinieneś w niej poprawić oraz jak działa kolej zarządzania nią. Dzięki nam Twoja firma zacznie działać optymalnie i pewnie zarabiać. Profes zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

  • Tytuł wpisu: Www.profes.edu.pl - tłumaczenia Śląsk
  • Adres witryny: www.profes.edu.pl
  • Data dodania: 31.10.2016 roku
Oceń stronę

Ocena: 5.2/10 (16 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 11

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Tłumacz niemiecki Wrocław

Tłumacz niemiecki Wrocław »Dodano - 16.02.2015

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1133/05. Członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. 11-letnie doświadczenie,, tłumaczenia wykonane na rzecz rozmaitych firm, osób prywatnych i instytucji. Wysoka... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumacz przysięgły niemiecki Poznań

Tłumacz przysięgły niemiecki »Dodano - 06.03.2015

Jestem tłumaczem języka niemieckiego specjalizującym się w tłumaczeniu tekstów prawnych i prawniczych oraz tekstów z zakresu energii odnawialnych z uprawnieniami tłumacza przysięgłego (nr wpisu na liście Ministra Sprawiedliwości TP/23/10). Ukończyłam filologię germańską. Dzięki stypendiom w ramach programu Erasmus oraz... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia do kredytów holenderski

Tłumaczenia do kredytów holen »Dodano - 11.12.2016

Wiele osób mieszkających w Holandii, planuje zakup swojego własnego mieszkania lub domu w ojczystym kraju. Stąd gro z nich ubiega się o kredyty hipoteczne. Nasza firma, w związku z rosnącymi potrzebami tłumaczeń holenderskich proponuje usługi swoich tłumaczy przysięgłych. Specjalnie dla Państwa tłumaczenia są rozliczan... zobacz szczegóły wpisu »

Czeski online

Czeski online »Dodano - 13.12.2016

Rozwój techniczny, a przede wszystkim zwiększenie dostępu do globalnej sieci Internetowej przez osoby na całym świecie, sprawił że tłumaczenia przeniosły się na płaszczyznę online. Tłumacz przysięgły języka czeskiego nie pozostał tutaj wyjątkiem. Jego usługi sprzedaje nasze Internetowe biuro tłumaczeń czeskiego online.... zobacz szczegóły wpisu »

Artrans - Przewóz osób, mazowieckie

Artrans - Przewóz osób, mazow »Dodano - 22.11.2015

Nasza spółka jest spółką transportową, świadczącą osobiste usługi od chwili 1998 roku. Dysponujemy 13 pojazdami, różnych wielkości, typów i dodatkowo o odmiennym przeznaczeniu. Proponujemy transport ludzi indywidualnych i dodatkowo grup zorganizowanych na różnego typu szkolenia, bankiety jak również przyjęcia, cannabis... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro tłumaczeń - Nowy Targ

Biuro tłumaczeń - Nowy Targ »Dodano - 12.04.2016

Biuro tłumaczeń świadczy cały zakres usług tłumaczeniowych dla niemieckich i polskich w Nowym Targu i na całym podhalu. Firma ma wyjątkowe doświadczenie w następujących sferach: tłumaczenie prawne, tłumaczenie finansowe, tłumaczenie techniczne, tłumaczenia medyczne. Dajemy gwarancję na niezmiennie wysoką formę przekład... zobacz szczegóły wpisu »

Assessment center Zduńska Wola

Assessment center Zduńska Wol »Dodano - 18.04.2016

Pragniesz uzdolnionych lub posiadających unikatowe kwalifikacje pracowników, ale nie możesz ich odszukać? Nie myśl o typowych ogłoszeniach w gazetach lub w sieci www. W takim przypadku potrzebne są nowoczesne techniki executive search, czyli bezpośrednie poszukiwanie pretendentów spośród osób już pracujących w innych i... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumaczenia hiszpański

Tłumaczenia hiszpański »Dodano - 19.04.2016

Obecnie tradycyjną rolą tłumacza, jako lingwisty ulega rozszerzeniu, tłumacz hiszpański zaczyna być postrzegany jako wszechstronny specjalista w dziedzinie skutecznej komunikacji. Biorąc pod uwagę, iż język hiszpański jest trzecim, najpowszechniej używanym językiem na świecie, a drugim po angielskim najczęściej nauczan... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumacz przysięgły

Tłumacz przysięgły »Dodano - 26.01.2017

Staranność, bezstronność, wierność, rzetelność i terminowość to podstawowe zasady, którymi zawsze kieruję się wykonując każde uwierzytelnione tłumaczenie. Na końcu tłumaczenia zamieszczam standardową formułę, w której stwierdzam zgodność tłumaczenia z oryginałem lub kopią, wpisuję bieżącą datę, numer, pod którym uwierz... zobacz szczegóły wpisu »

Pranie tapicerki samochodowej Wrocław

Pranie tapicerki samochodowej »Dodano - 12.09.2017

Oferujemy Państwu Najtańsze Pranie Tapicerki Samochodowej Wrocław i okolice.W cenie z kompleksowym myciem i sprzątaniem auta. Koszt całego pakietu to tylko 199 zł! W skład usługi wchodzi odkurzanie i wypranie całego auta: Siedzeń; Podłogi; Boczków drzwi; Bagażnika; Dywaników (materiałowych); Oraz neutralizacja przykryc... zobacz szczegóły wpisu »