pozycja w google - webpozycja.pl

Strony związane z hasłem 'gabinet psychologa':

Pomoc psychologiczna Kraków

Pomoc psychologiczna Kraków »Dodano - 23.02.2015

Strona powstała z myślą o każdych tych osobach, które szukają rzetelnych danych odnośnie psychologii oraz psychoterapii, a oprócz tego pragną ekspresowo i bez problemu uzyskać dostęp do bardzo dobrych specjalistów na terenie Krakowa. Na stronie przydatne informacje odszukają pacjenci, jak też psycholodzy. Strona powsta... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Kraków

Psycholog Kraków »Dodano - 07.08.2015

Zapraszam serdecznie do gabinetu psychoterapeutycznego w Krakowie. Profesjonalna pomoc psychologa i psychoterapeuty w aspekcie leczenia dolegliwości natury psychologicznej świadczona jest przez doświadczoną terapeutkę. Psychoterapia to rozmowa, niemniej jednak jest ona inna niż nasze codzienne rozmowy. Wsłuchiwanie się... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapeuta w Lublinie

Psychoterapeuta w Lublinie »Dodano - 14.07.2015

Konsultacje psychologiczne prowadzone przez terapeutę proponowane są w ścisłym centrum Lublina. Psycholog wykorzystuje polecane sposoby leczenia pacjentów, bazując na nurcie psychodynamicznym. Na stronie odnaleźć można informacje o metodach kuracji, spotkaniach konsultacyjnych i cenniku. Terapie psychoterapeutyczne or... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Skawina

Psychoterapia Skawina »Dodano - 22.07.2015

Gabinet psychoterapii dostępny w Skawinie, w jakim oferowana jest pomoc psychoterapeutyczna. Ofertę stanowią konsultacje dla osób indywidualnych i dodatkowo terapie dla małżeństw. Pokonaj problemy związane z codziennością, które utrudniają Ci funkcjonowanie. Zaplanuj sesję u psychologa i daj sobie szansę na atrakcyjnie... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Lublin

Psycholog Lublin »Dodano - 30.04.2015

Terapia adresowana do pojedynczych osób a także małżeństw, to oferta ośrodka psychoterapii psychodynamicznej w Lublinie – osrodek-psychoterapii. pl. W ramach szczegółej oferty ośrodek zapewnia leczenie zaburzeń osobowości, lęków, problemów seksualnych. W propozycji odnaleźć można również leczenie bulimii, a ponadto sze... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Trójmiasto

Psycholog Trójmiasto »Dodano - 23.02.2015

Centrum Psychoterapii usytuowane w Gdyni to punkt, w jakim można liczyć na pomoc kompetentnych psychoterapeutów. Usługi to w szczególności leczenie fobii, objawów somatycznych bądź zaburzeń osobowości. Każdą trudność da się rozwiązać wspólnie z mającym doświadczenie, i mającym właściwe kwalifikacje psychologiem. Centru... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog Lublin

Psycholog Lublin »Dodano - 22.07.2015

Jeśli poszukujesz fachowej pomocy psychoterapeutycznej, to propozycja gabinetu w Lublinie będzie doskonałym wyborem dla Ciebie. Usługi to w głównej mierze leczenie schizofrenii, zaburzeń nerwowych bądź fobii. Porady psychologa oraz konsultacje psychoterapeutyczne przeznaczone są dla osób indywidualnych i jednocześnie m... zobacz szczegóły wpisu »

Blog o chorobach psychosomatycznych

Blog o chorobach psychosomaty »Dodano - 10.01.2017

Przedstawiam państwu blog o chorobach psychosomatycznych. Choroby psychosomatyczne, to takie które zewnętrznie pojawiają się w organiźmie powodując realia istniejącej choroby, tymczasem wywołane są cierpieniem umysłowym. Pewne teorie mówią, że jakiegoś poziomu, większa część chorób jest - z udziałem zarówno ciała jak i... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Gdynia

Psychoterapia Gdynia »Dodano - 10.03.2015

Sesja terapeutyczna przeprowadzana w nurcie psychodynamicznym to oferta psycholog z Gdyni, która oferuje konsultacje w swoim gabinecie z siedzibą Gdyni. Propozycja usług dotyczy na przykład leczenia zaburzeń neurotycznych i dodatkowo zaburzeń związanych z uzależnieniami każdego typu. Więcej informacji odszukać można po... zobacz szczegóły wpisu »

Psycholog w Warszawie

Psycholog w Warszawie »Dodano - 10.01.2017

Z wykształcenia jestem mgr psychologii oraz Certyfikowanym Psychoterapeutą Uzależnień. Osobisty warsztat pracy doskonaliłam też w Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie i Uzyskałam Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego. Od ponad 10 lat pracuje w obszarze pomocy psychologicznej i terapii psychologicznej.... zobacz szczegóły wpisu »

1 · 2 · następna strona »