pozycja w google - webpozycja.pl

Osłony do siłowników

Przebywając obok robot budowlanych, przeważnie posiadamy możliwość dostrzec zajmujących się pracą pracowników, którzy po prostu w ciężkich zleceniach, pomagają sobie różnorodnego rodzaju maszynami. Zazwyczaj jest to sprzęt ciężki i bardzo duży, przykładowo buldożery, albo nawet żurawie, które robią wrażenie nawet z daleka, dlatego że unoszą się wysoko ponad budowle. Posiadamy możliwość dostrzec również, że zostały one bardzo poprawnie zabezpieczone i zamontowane są tam różnorodnego rodzaju osłony do maszyn, przeważnie bronią one ludzi, przed niechcianymi sytuacjami, gdy na przykład warunki atmosferyczne, lub same akcesoria, rozpoczynają wydostawać się spod kontroli. Posiadamy możliwość również dostrzec różnorodnego rodzaju osłony harmonijkowe, które zazwyczaj instalowane są w ruchomych elementach danej maszyny.

  • Tytuł wpisu: Osłony do siłowników
  • Adres witryny: oslonyharmonijkowe.pl
  • Data dodania: 03.10.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.3/10 (15 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 19

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Www.tramp.pl

Www.tramp.pl »Dodano - 23.03.2016

Zakład produkcyjny TRAMP trudni się produkcją nadwozi do samochodów ciężarowych. Mamy bardzo szeroką i rozbudowaną ofertę. Oferujemy auta do przewozu koni, tzw. koniowozy. Koniowóz to zabudowa ciężarowa ze szczególnym, fachowym użyciem. Projektujemy też platformy załadowcze i dodatkowo żurawie samochodowe. Dzięki wielo... zobacz szczegóły wpisu »

Cennik przekładni

Cennik przekładni »Dodano - 30.03.2016

Łączniki drążkowe dociskowe mają podobne zastosowanie jak łączniki drążkowe szczękowe z komorami gaszeniowymi. Różnice w budowie polegają jedynie na nieco odmiennej konstrukcji zestyków. Zestyki tych łączników są niewielkimi płaszczyznami stykającymi się czołowo. Odpowiedni docisk styków zapewniają sprężyny dociskowe. ... zobacz szczegóły wpisu »

Falowniki

Falowniki »Dodano - 26.03.2016

Wyłączniki zamkowe to łączniki z zestykami przeznaczone do załączania i wyłączania prądów roboczych, przeciążeniowych i zwarciowych. Różnią się one od poprzednio opisywanych łączników z członem łączeniowym zestykowym zasadą działania mechanizmu napędowego oraz zakresem wyposażenia w urządzenia zabezpieczające. Utrzymyw... zobacz szczegóły wpisu »

Vacon NXS falownik

Vacon NXS falownik »Dodano - 30.03.2016

Wkładka bezpiecznikowa po przepaleniu się elementu topikowego nie nadaje się do dalszego użytkowania i musi być wymieniona. Czas przerywania obwodu przez topik (czas wyłączania) zależy od ilorazu prądu płynącego przez bezpiecznik i prądu znamionowego tego bezpiecznika. Aby bezpiecznik przerwał obwód, iloraz ten musi by... zobacz szczegóły wpisu »

Falowniki

Falowniki »Dodano - 26.03.2016

Zaburzenia w krwioobiegu są spowodowane działaniem prądu na serce. Po przekroczeniu pewnej wartości prąd ten wywołuje migotanie komór sercowych (fihrylację) i może doprowadzić do całkowitego ustania pracy serca. Zaburzenia w oddychaniu są spowodowane bezpośrednim działaniem prądu na mięśnie klatki piersiowej (skurcze m... zobacz szczegóły wpisu »

Micromaster 420

Micromaster 420 »Dodano - 27.03.2016

Badania skutków przepływu prądu przez ciało człowieka pozwalają — z pewnym przybliżeniem — wyznaczyć — dla różnych czasów rażenia — graniczne wartości prądów bezpiecznych lub niebezpiecznych. Przyjmuje się przy tym, że prądami bezpiecznymi są prądy, które nie wywołują fibrylacji komór serca. Jeżeli przyjąć, że przepływ... zobacz szczegóły wpisu »

Motoreduktor kątowy

Motoreduktor kątowy »Dodano - 28.03.2016

Temperaturę struktury pnpn określa się na podstawie zmian napięcia przewodzenia pod wpływem zmian temperatury przy stałej wartości prądu pomiarowego. Umieszczając tyrystor w komorze ciepła lub w kąpieli olejowej, wyznacza się dla niego zależność napięcia przewodzenia UT od T1 przy określonej stałej wartości prądu pomia... zobacz szczegóły wpisu »

Przekładnia kątowa

Przekładnia kątowa »Dodano - 29.03.2016

W praktyce pomiarowej postępuje się inaczej. Przyjmuje się stałą wartość przekładni, tzw. przekładnię znamionową, i określa uchyb wynikający z tego założenia. Prąd znamionowy wtórny wynosi według przepisów 5 A. Jedynie w przypadku dużej odległości między miernikiem a przekładnikiem stosuje się 1 A, co zmniejsza straty ... zobacz szczegóły wpisu »

Manometr

Manometr »Dodano - 09.05.2016

Pomiary różnych parametrów są zwyczajnie niezbędne w niektórych ustaleniach. Nasza firma zajmuje się produkcją i wytwarzaniem specjalnego sprzętu do różnego rodzaju pomiarów. W zakres produktów w naszej spisie produktów wchodzą produkty takie jak rejestratory wilgotności czy też przetworniki wilgotności. Jesteśmy pewni... zobacz szczegóły wpisu »

Solitech - motaż kontraktowy elektroniki

Solitech - motaż kontraktowy »Dodano - 26.11.2016

Firma Solitech z Gdańska od 2003 roku zajmuje się produkcją elektroniki. Świadczymy usługi montażu smd i tht, projektujemy obwody, dokonujemy kompleksowego montażu urządzeń. Efektem końcowym wykonywanych usług zawsze jest zadowolenie klienta, którego stawiamy na pierwszym miejscu. Każdym projektem zajmujemy się z pasją... zobacz szczegóły wpisu »