pozycja w google - webpozycja.pl

Szkoła językowa Wejherowo

VISTA SCHOOL to wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, które w 2014 roku zaowocowało powstaniem szkoły językowej. Specjalizujemy się w indywidualnych i grupowych zajęciach z języka angielskiego. Oferta edukacyjna składa się ze zróżnicowanych kursów - kładziemy nacisk na wysoką skuteczność przyswajania wiedzy. Łączymy metody tradycyjne z nowoczesnymi - podręcznik, tablica interkatywna, gry i plansze językowe, ciekawe filmiki tematyczne po angielsku. Szkoła powstała z przekonania, że języków można uczyć się z przyjemnością, zainteresowaniem i bezstresowo. Przede wszystkim stawiamy na jakość, zadowolonie uczniów i ich szybkie postępy w nauce są dla nas priorytetem.

  • Tytuł wpisu: Szkoła językowa Wejherowo
  • Adres witryny: vistaschool.pl
  • Data dodania: 14.06.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 7.0/10 (1 głos)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Jak nauczyć się śpiewać

Jak nauczyć się śpiewać »Dodano - 09.03.2015

Chcesz nauczyć się śpiewu, poznać tajniki poprawnego wydobywania głosu? Karina Majewska pokaże Tobie ćwiczenia które pozwolą Ci uwierzyć w sens nauki śpiewu. Oglądnij lekcje śpiewu i przekonaj się jak szybko możesz robić postępy! Serdecznie zapraszam do udziału w indywidualnych lekcjach śpiewu! Nauczę Ciebie jak popraw... zobacz szczegóły wpisu »

Ferie w Krakowie

Ferie w Krakowie »Dodano - 24.04.2015

Ferie w Krakowie - czy wiesz już co Twoje dziecko będzie robiło w ferie? Z naszą pomocą Twoje dziecko spędzie aktywnie czas, a Ty nie będziesz tracić urlopu! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rodziców dzieci w wieku szkolnym od 7 lat do 13 lat (dzieci podzielone na grupy wiekowe). Świetlica czynna jest od 7:30... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia Bydgoszcz

Szkolenia Bydgoszcz »Dodano - 30.04.2015

Zajmujemy się organizacją szkoleń i seminariów z zakresu rynku finansowego, dotacji unijnych, przedsiębiorczości, marketingu, rozwoju osobistego, prawa pracy oraz pedagogiki. Świadczymy również usługi doradcze osobom zamierzającym założyć własną działalność gospodarczą oraz wspieramy już istniejące firmy w ich skuteczn... zobacz szczegóły wpisu »

Boję się matury z matmy

Boję się matury z matmy »Dodano - 22.06.2015

Wychodząc naprzeciw problemom uczniów szkół średnich, którzy cierpią na dyskalkulię, stworzyliśmy interaktywną platformę e-learningową, dedykowaną wszystkim tym, dla których matematyka do tej pory stanowiła przeszkodę niemal nie od pokonania. Dyskalkulia to poważne zaburzenie, które wielu osobom utrudnia normalne funkc... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy projektowania wnętrz i nie tylko

Kursy projektowania wnętrz i »Dodano - 23.06.2015

Firma CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, posiadającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji. Prowadzimy profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów - prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. Nasze kursy mają charakte... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy podologiczne

Kursy podologiczne »Dodano - 07.07.2015

Jeżeli masz ochotę kompetentnie się przygotować do pracy podologa to nie trać czasu i zapisz się na szkolenia, które oferujemy. Szkoła Podologiczna z Poznania to szanowana oraz rzetelna firma, która może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi kursantami. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła narciarska Kraków

Szkoła narciarska Kraków »Dodano - 28.09.2015

Tarnowska Szkoła Narciarska - to pierwsza tego typu szkoła narciarska w Tarnowie, gdzie pasja została połączona z profesjonalizmem, gdzie każdy znajdzie dla siebie to, czego oczekuje - zarówno początkujący, średnio zaawansowany jak i ten który z nartami się nie rozstaje. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie to nasza de... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia bhp zielona góra

Szkolenia bhp zielona góra »Dodano - 15.10.2015

Synergia BHP jest profesjonalną firmą specjalizującą się w zapewnieniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Nadrzędnym celem firmy jest poprawa warunków zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach Nasza pasja, Twoje bezpieczeństwo – oznacza, iż dzięki naszym specjalistom, nie muszą się już Państwo martwić ... zobacz szczegóły wpisu »

Pisanie prac licencjackich

Pisanie prac licencjackich »Dodano - 04.03.2017

Jeśli poszukujesz w tym momencie pomocy w napisaniu pracy zaliczeniowej, pracy licencjackiej, magisterskiej bądź dyplomowej, to serdecznie zapraszam do szybkiego kontaktu właśnie z nami. Z ogromną chęcią pomagamy studentom, którzy w końcu mają święte prawo prosić o pomoc. Tak się złożyło, iż posiadamy wieloletnie doświ... zobacz szczegóły wpisu »

Pismo Święte z komentarzem

Pismo Święte z komentarzem »Dodano - 18.11.2016

ks. Sławomir Korona. Kapłan Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. Doktor teologii w zakresie nauk biblijnych (Instytut Nauk Biblijnych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie); Absolwent uniwersytetów w Niemczech i Włoszech (Uniwersytet Ludwika-Maksymiliana w Monachium, Università per Stranieri w Pe... zobacz szczegóły wpisu »