pozycja w google - webpozycja.pl

Szkoła językowa Wejherowo

VISTA SCHOOL to wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, które w 2014 roku zaowocowało powstaniem szkoły językowej. Specjalizujemy się w indywidualnych i grupowych zajęciach z języka angielskiego. Oferta edukacyjna składa się ze zróżnicowanych kursów - kładziemy nacisk na wysoką skuteczność przyswajania wiedzy. Łączymy metody tradycyjne z nowoczesnymi - podręcznik, tablica interkatywna, gry i plansze językowe, ciekawe filmiki tematyczne po angielsku. Szkoła powstała z przekonania, że języków można uczyć się z przyjemnością, zainteresowaniem i bezstresowo. Przede wszystkim stawiamy na jakość, zadowolonie uczniów i ich szybkie postępy w nauce są dla nas priorytetem.

  • Tytuł wpisu: Szkoła językowa Wejherowo
  • Adres witryny: vistaschool.pl
  • Data dodania: 14.06.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Profesjonalna Obsługa Pacjenta

Profesjonalna Obsługa Pacjent »Dodano - 20.03.2015

Oferujemy szkolenia Profesjonalna Obsługa Pacjenta dla placówek medycznych, klinik, gabinetów lekarskich, stomatologicznych oraz aptek. Dodatkowo proponujemy szkolenia Asertywność w kontakcie z pacjentem, Zarządzanie zespołem w placówce medycznej oraz Radzenie sobie ze stresem. Szkolenia prowadzimy metodami aktywnymi. ... zobacz szczegóły wpisu »

Ferie w Krakowie

Ferie w Krakowie »Dodano - 24.04.2015

Ferie w Krakowie - czy wiesz już co Twoje dziecko będzie robiło w ferie? Z naszą pomocą Twoje dziecko spędzie aktywnie czas, a Ty nie będziesz tracić urlopu! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rodziców dzieci w wieku szkolnym od 7 lat do 13 lat (dzieci podzielone na grupy wiekowe). Świetlica czynna jest od 7:30... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła muzyczna szczecin

Szkoła muzyczna szczecin »Dodano - 05.08.2015

Szkoła muzyczna Artyz to niepubliczna placówka artystyczna o profilu muzycznym wyspecjalizowana się w nauczaniu muzycznym dzieci. Szkoła muzyczna Artyz to placówka na kulturalnej mapie Szczecina, gdzie swoją erudycję muzyczną mogą pogłębiać osoby dorosłe i młodzież. Szkoła Muzyki Artyz to pewność przygotowania i doświa... zobacz szczegóły wpisu »

Tresura psa poradnik

Tresura psa poradnik »Dodano - 31.08.2015

Chcesz podkształcić swojego psa? Za chwilę ujawnię Ci moje sekrety profesjonalnego szkolenia psów! Czy chcesz wyszkolić czworonoga w kilka tygodni? Bez posyłania go do drogich szkół i marnotrawienia czasu na niesprawdzone metody? Jeśli tak to już za chwilę zdradzę Ci wszelkie sekrety fachowego szkolenia psów, które uży... zobacz szczegóły wpisu »

Bhp Lubin

Bhp Lubin »Dodano - 23.09.2015

Firma skupia się na realizacji obowiązków służby bhp po przez organizacje szkoleń bhp, szkoleń ppoż., kursów pierwszej pomocy, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, przygotowywanie dokumentacji powypadkowej, a także wszelkich regulaminów pracy zarządzeń oraz instrukcji bhp. Ponadto pełni stały nadz... zobacz szczegóły wpisu »

SZKOLENIA BHP WARSZAWA

SZKOLENIA BHP WARSZAWA »Dodano - 23.11.2015

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie dydaktyczne. Wszyscy nasi wykładowcy posiadają szeroki wachlarz teoretycznej i praktycznej wiedzy oraz umiejętność dzielenia się nią w profesjonalny sposób. Dodatkowo każdy z naszych wykładowców posiada ukończone studia pedagogiczne. Nasze szkolenia dostosowujemy do indywid... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia dla kosmetologów

Szkolenia dla kosmetologów »Dodano - 21.03.2017

Jesteśmy liderem szkoleń z zakresu medycyny estetycznej w kraju. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szkoleń, dzięki którym zdobędziecie Państwo niezbędną wiedzę by, ulepszać prezencję zarówno twarzy, jak i ciała waszych pacjentów. Pomagamy podnosić umiejętności na najwyższym poziomie, wykorzystujemy sprzęt now... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła trenerów

Szkoła trenerów »Dodano - 11.04.2016

Szkoła Trenerów to nowa inicjatywa szkolenia ukierunkowana do obszernego grona odbiorców zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności trenerskich. Szkoła pozwala na doskonalenie swoich zdolności w zakresie pracy z grupami.Poprzez naszych ekspertów i konsultantów, zapewniamy naszym klientom techniki i narzędzia, k... zobacz szczegóły wpisu »

CYFROWANKA - zajęcia pozalekcyjne Łódź

CYFROWANKA - zajęcia pozalekc »Dodano - 02.10.2016

Centrum edukacji pozaszkolnej Cyfrowanka, organizuje zajęcia pozalekcyjne z informatyki i matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i starają się go zachęcić do lepszego poznania przedmiotów. Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych eg... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka śpiewu warszawa

Nauka śpiewu warszawa »Dodano - 16.11.2016

Marzysz, żeby poprzez śpiew pokazać prawdziwego siebie i śpiewać z taką łatwością jak Twoi ulubieni artyści? Wspaniale! Najważniejsze to mieć pasje i konsekwentnie dążyć do celu. Szlifowanie warsztatu to czasem żmudne i wymagające zajęcie, ale jeśli tylko ćwiczenie przynosi pozytywne rezultaty to za jakiś czas realizac... zobacz szczegóły wpisu »