pozycja w google - webpozycja.pl

Szkoła językowa Wejherowo

VISTA SCHOOL to wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, które w 2014 roku zaowocowało powstaniem szkoły językowej. Specjalizujemy się w indywidualnych i grupowych zajęciach z języka angielskiego. Oferta edukacyjna składa się ze zróżnicowanych kursów - kładziemy nacisk na wysoką skuteczność przyswajania wiedzy. Łączymy metody tradycyjne z nowoczesnymi - podręcznik, tablica interkatywna, gry i plansze językowe, ciekawe filmiki tematyczne po angielsku. Szkoła powstała z przekonania, że języków można uczyć się z przyjemnością, zainteresowaniem i bezstresowo. Przede wszystkim stawiamy na jakość, zadowolonie uczniów i ich szybkie postępy w nauce są dla nas priorytetem.

  • Tytuł wpisu: Szkoła językowa Wejherowo
  • Adres witryny: vistaschool.pl
  • Data dodania: 14.06.2017 roku
Oceń stronę

Ocena: 7.5/10 (2 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Szkolenie hibernate

Szkolenie hibernate »Dodano - 12.03.2015

Basepoint - profesjonalne szkolenia. Z racji ciągłych zmian na tym niezwykle szybko rozwijającym się rynku, swój profesjonalizm szlifujemy nieprzerwanie. Dzięki temu jesteśmy pewni swych kompetencji. Współpraca z nami to gwarancja wzrostu poziomu wiedzy z dziedziny zarówno praktycznych umiejętności programistycznych, j... zobacz szczegóły wpisu »

Spektakl taneczno-muzyczny

Spektakl taneczno-muzyczny »Dodano - 21.05.2015

Rewia Taneczna Rising Stars Revue została stworzona w 2001 roku przez tancerza i choreografa Konrada Bikowskiego. Od tamtego czasu ciągle ulega nieustannemu rozwojowi i pracy twórczej wielu osób. Jest wszechstronną firmą, co daje jej duże możliwości. Rewia prezentuje pokazy taneczno – muzyczne w prestiżowych hotelach, ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy podologiczne

Kursy podologiczne »Dodano - 07.07.2015

Jeżeli masz ochotę kompetentnie się przygotować do pracy podologa to nie trać czasu i zapisz się na szkolenia, które oferujemy. Szkoła Podologiczna z Poznania to szanowana oraz rzetelna firma, która może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi kursantami. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce ... zobacz szczegóły wpisu »

Bhp Lubin

Bhp Lubin »Dodano - 23.09.2015

Firma skupia się na realizacji obowiązków służby bhp po przez organizacje szkoleń bhp, szkoleń ppoż., kursów pierwszej pomocy, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, przygotowywanie dokumentacji powypadkowej, a także wszelkich regulaminów pracy zarządzeń oraz instrukcji bhp. Ponadto pełni stały nadz... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła narciarska Kraków

Szkoła narciarska Kraków »Dodano - 28.09.2015

Tarnowska Szkoła Narciarska - to pierwsza tego typu szkoła narciarska w Tarnowie, gdzie pasja została połączona z profesjonalizmem, gdzie każdy znajdzie dla siebie to, czego oczekuje - zarówno początkujący, średnio zaawansowany jak i ten który z nartami się nie rozstaje. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie to nasza de... zobacz szczegóły wpisu »

Coaching zielona góra

Coaching zielona góra »Dodano - 15.10.2015

Grzegorz Blaut: doświadczony praktyk zarządzania, menadżer, trener, coach indywidualny, coach zespołowy i rodzinny, wykładowca na UKSW, mąż i ojciec dwójki synów. Posiadam bogate doświadczenie jako handlowiec, menedżer i coach zarządzający zespołami pracowników, dzięki czemu dysponuję bogatą wiedzą i umiejętnościami w ... zobacz szczegóły wpisu »

SZKOLENIA BHP WARSZAWA

SZKOLENIA BHP WARSZAWA »Dodano - 23.11.2015

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie dydaktyczne. Wszyscy nasi wykładowcy posiadają szeroki wachlarz teoretycznej i praktycznej wiedzy oraz umiejętność dzielenia się nią w profesjonalny sposób. Dodatkowo każdy z naszych wykładowców posiada ukończone studia pedagogiczne. Nasze szkolenia dostosowujemy do indywid... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia dla firm szczecin

Szkolenia dla firm szczecin »Dodano - 10.12.2015

Firma szkoleniowa Wojciech Górecki - Szkolenia.pl specjalizuje się w rozmaitych szkoleniach . Współpracujemy z najlepszymi trenerami w kraju, co daje pewność, iż każde ze szkoleń stoi na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Każde szkolenie poprzedzone jest analizą działalności klienta, co pozwala na dostosowanie prog... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka śpiewu warszawa

Nauka śpiewu warszawa »Dodano - 16.11.2016

Marzysz, żeby poprzez śpiew pokazać prawdziwego siebie i śpiewać z taką łatwością jak Twoi ulubieni artyści? Wspaniale! Najważniejsze to mieć pasje i konsekwentnie dążyć do celu. Szlifowanie warsztatu to czasem żmudne i wymagające zajęcie, ale jeśli tylko ćwiczenie przynosi pozytywne rezultaty to za jakiś czas realizac... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia dla organizacji pozarządowych

Szkolenia dla organizacji poz »Dodano - 22.02.2017

Wydawnictwo Metanonprofit Publishing ma bardzo jasny cel. Chcemy aktywnie edukować w dwóch obszarach. Pierwszym jest sektor non-profit. Interesuje nas wspieranie rozwoju tego typu organizacji w Polsce. Dlatego wydajemy książki o zarządzaniu i przywództwie w organizacjach trzeciego sektora. Organizujemy też szkolenia i ... zobacz szczegóły wpisu »