pozycja w google - webpozycja.pl

Sprzątanie biur Warszawa

Firma TANDEM zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem obiektów medycznych i biurowych od 1986 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług sprawiają, ze jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.
Firma TANDEM pragnie zainteresować Państwa swoja ofertą serwisu stałego utrzymywania czystości. Firma działa od roku 1986, zadanie nasze to kompleksowe utrzymywanie porządku w obiektach biurowych, przemysłowych i mieszkalnych - w każdym, indywidualnie dobranym zakresie Nasz wyselekcjonowany, stabilny i uczciwy personel obsługuje kilkadziesiąt dużych obiektów biurowych o łącznej powierzchni kilkuset tysięcy metrów kwadratowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług sprawiają, ze jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.

  • Tytuł wpisu: Sprzątanie biur Warszawa
  • Adres witryny: www.tandem.com.pl
  • Data dodania: 22.06.2015 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.6/10 (10 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 3

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Oscypki

Oscypki »Dodano - 03.04.2016

Jeżeli lubicie Państwo sery to dobrze trafiliście. My trudnimy się produkcją i nieszablonowych serów, które posiadają wyjątkowe smaki. Oscypki nie stanowią dla nas żadnych tajemnic i dzięki temu wykonujemy je zgodnie z najwyższymi normami. Mamy wieloletnie wiedzę praktyczną w zakresie produkcji tego rodzaju towarów co ... zobacz szczegóły wpisu »

Rury miedziane

Rury miedziane »Dodano - 04.04.2016

Jednym z wielu materiałów wykorzystywanych w przemyśle budowlanym jest niewątpliwie mosiądz i miedź. Nasza firma para się produkcją produktów wykonywanych teraz z tych materiałów. Zatrudniamy jedynie doświadczonych osób tak by dzięki naszym usługom powstały najlepsze rury i blachy. Nasza propozycja to między innymi bla... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja reklamowa Września

Agencja reklamowa Września »Dodano - 05.05.2015

Reklama i multimedia dla Ciebie. Działamy od 2006 roku tworząc funkcjonalne strony www, mulitimedia, grafikę firmową, reklamę wizualną. INTON istnieje po to aby zapewnić Państwu możliwie najwyższy standard usług. Joomla, WordPress, a także rozwiązania indywidualne oparte o bazy danych (MySQL, PostgreSQL), Ulotki, wizyt... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa przekładni kierowniczej

Naprawa przekładni kierownicz »Dodano - 12.08.2015

Remontujemy silniki i podzespoły do samochodów zachodnich takich marek jak: Renault, Scania, Volvo, Man, Mercedes, Iveco, Daf, Stayer i inne ciężarowe oraz silniki do maszyn budowlanych. Wykonujemy remonty kapitalne autobusów: Autosan H9 oraz H10 w kooperacji z fabryką AUTOSAN S. A. Również w naszej ofercie wykonujemy ... zobacz szczegóły wpisu »

Polski dentysta Londyn

Polski dentysta Londyn »Dodano - 19.08.2015

Polska klinika, przychodnia Tooting Medical Centre. W klinice pracują głownie lekarze z wyksztalceniem medycznym zdobytym w Polsce i pracując w szpitalach na całym świecie. Sercem kliniki jest rejestracja, czyli 1-szy kontakt z pacjentem i tutaj tez udało stworzyć się nam Team, który wprawia cala firmę w ruch. Nie możn... zobacz szczegóły wpisu »

Technologia led

Technologia led »Dodano - 29.09.2015

Rynek oświetleniowy jest w ciągłym poszukiwaniu co raz to doskonalszych rozwiązań w zakresie wytwarzania światła. Jest to oczywista tendencja, w szczególności nasilona na przestrzeni ostatniej dekady za sprawą rewolucji, jaka została wywołana przez diody LED. Technologia OLED ma szansę postawić kolejny krok na drodze e... zobacz szczegóły wpisu »

Trawa w rolkach

Trawa w rolkach »Dodano - 05.10.2015

Producent trawników z rolki najlepszej jakości. Trawa z rolki wycinana z macierzystego gruntu w pełni rozwiniętym systemem korzeniowy. Plantacje trawników w rolkach znajdują się w Olsztynie i Pieniężnie. Zastosowanie do celów sportowych, rekreacyjnych, przydomowych i drogowych. Trawniki ze specjalnie przygotowanej mies... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrzewanie Poznań

Ogrzewanie Poznań »Dodano - 26.10.2015

Firma Hvac z Poznania oferuje zbiorową obsługę w granicach instalacji grzewczych. Zajmujemy się przygotowaniem ogrzewania w lokalach postaci osobistych, jak i firmach. Funkcjonujemy na obszarze kompletnego kraju, proponując zarówno instalację klimatyzacji w obiektach budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w s... zobacz szczegóły wpisu »

Chlorator

Chlorator »Dodano - 24.04.2017

Pompy dozujące Etatron używane są wszędzie tam gdzie konieczne jest precyzyjne dozowanie do mediów określonej objętości chemikaliów w określonym czasie. Dysponujemy szeroką gamą pomp dozujących, kontrolerów i ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu systemów dozowania. Postaramy się zaproponować Państwu optymalne... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy na wózki widłowe uk

Kursy na wózki widłowe uk »Dodano - 31.08.2017

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem i doświadczeniem w zakresie szkolenia na wózki widłowe w UK, a także kursy z obsługi pojazdów specjalistycznych, maszyn budowlanych, ciężkich itp. Gwarantujemy możliwość zdobycia certyfikatów uprawniających do pracy na stanowiskach operatorów w różnych branżach budowlanych, transport... zobacz szczegóły wpisu »