pozycja w google - webpozycja.pl

Producent odzieży damskiej

ALMAX-FASHION jest prywatną firmą konfekcyjną, której właścicielami są: Marianna i Kazimierz Kurowscy. Firma mieści się w Zduńskiej Woli i działa na rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w produkcji konfekcji damskiej, naszymi wyrobami są głównie bluzki i sukienki. Zatrudniamy 120 pracowników, posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe, wynikające z wykształcenia oraz długoletniego doświadczenia, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i bardzo dobrymi warunkami pracy owocuje wysoką jakością wytwarzanych wyrobów. Z tkanin najlepszych europejskich producentów nasi konstruktorzy i plastycy projektują odzież, uwzględniając najnowsze trendy mody.

Oceń stronę

Ocena: 8.0/10 (1 głos)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kancelaria Adwokacka EIRLegal

Kancelaria Adwokacka EIRLegal »Dodano - 29.04.2015

Kancelaria Adwokacka EIR Legal Alicja Biernat świadczy usługi prawne w obszarach związanych z indywidualnym i zbiorowym prawem pracy oraz prawem ubezpieczeń społecznych. W zakresie naszej specjalizacji zapewniamy doradztwo i obsługę prawną przedsiębiorców. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi prawnej zo... zobacz szczegóły wpisu »

Domowy catering

Domowy catering »Dodano - 04.05.2015

Organizowanie imprez okolicznościowych w Twoim domu. Dzięki nam Ty nie będziesz musiała/musiała spędzić całego dnia w kuchni, a Twoi Goście będą zachwyceni domowym jedzeniem. Zamów domowy catering już dziś!!! Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Zakres: Obsługa imprez okolicznościowych odbywających się w domu, urodz... zobacz szczegóły wpisu »

Transport HDS Gdańsk

Transport HDS Gdańsk »Dodano - 30.06.2015

Nierzadko zdarza się, że w jakimś miejscu przeprowadzany jest remont gruntowny budynku czy też wznosi się jakiś budynek, ale potrzebne jest załatwiane spraw formalnych na tym właśnie terenie bądź po prostu jakieś biuro musi być czynne. Idealnym przykładem takiej sytuacji jest remont dworca – przecież nie można nagle za... zobacz szczegóły wpisu »

Stal nierdzewna Rzeszów

Stal nierdzewna Rzeszów »Dodano - 03.08.2015

Szukasz balustrad, które służyłyby na lata? Byłyby eleganckie i funkcjonalne? Zależy Ci na jakości i stronisz od maszynowej produkcji? Oferujemy tworzenie produktów w nowoczesnej formie. PPHU PROWEMA zajmuje się produkcją balustrad, poręczy, ogrodzeń oraz elementów wyposażenia wnętrz ze stali nierdzewnej z różnym wypeł... zobacz szczegóły wpisu »

Kuchnie niemieckie Gdańsk

Kuchnie niemieckie Gdańsk »Dodano - 30.09.2015

Jesteśmy firmą z zamożnym, 25 – letnim doświadczeniem w branży meblowej. Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i sprzedaży wysokiej jakości mebli pod własne zamówienie Klienta. Nadzorujemy najnowsze mody i czerpiemy natchnienia od najlepszych projektantów, aby dopasować wewnętrzny charakter wnętrza do Państwa potrzeb... zobacz szczegóły wpisu »

Ksero a0 Kraków

Ksero a0 Kraków »Dodano - 14.10.2015

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych, posiadających autopsję w zakresie poligrafii osób, postanowiliśmy wyzyskać nabyte kwalifikacje, a także warsztat, zapał oraz pomysły po to, by stworzyć punkty obsługi, gdzie każdy Klient będzie mógł wykonać potrzebną usługę począwszy od planowania poprzez produkcję zlecenia bez dodatk... zobacz szczegóły wpisu »

Ogrzewanie Poznań

Ogrzewanie Poznań »Dodano - 26.10.2015

Firma Hvac z Poznania oferuje zbiorową obsługę w granicach instalacji grzewczych. Zajmujemy się przygotowaniem ogrzewania w lokalach postaci osobistych, jak i firmach. Funkcjonujemy na obszarze kompletnego kraju, proponując zarówno instalację klimatyzacji w obiektach budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w s... zobacz szczegóły wpisu »

Kamieniarstwo poznań

Kamieniarstwo poznań »Dodano - 04.01.2016

Granit-Art to firma, która specjalizuje się w wykonywaniu oraz montowaniu granitowych nagrobków, Zatrudniamy w naszej firmie pracownicy z długoletnim doświadczeniem w w branży związanej z nagrobkami. Nagrobki wykonujemy na podstawie wzorów lub na indywidualne życzenie zamawiającego. W pierwszym etapie zlecenia wizualiz... zobacz szczegóły wpisu »

Księgowa Lublin

Księgowa Lublin »Dodano - 22.03.2017

Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym funkcjonującym w mieście Lublin. Jeżeli zatem szukacie Państwo usług księgowo-rachunkowych na bardzo wysokim poziomie, bardzo serdecznie zapraszamy do rzucenia okiem na naszą stronę. Są umieszczone na niej treści, dzięki którym - a przynajmniej żywimy taką nadzieję, będziecie w... zobacz szczegóły wpisu »

Narożniki z funkcją spania uk

Narożniki z funkcją spania uk »Dodano - 15.11.2016

Wszystkie nasze meble są produkowane według Angielskich standardów i posiadają certyfikaty świadczący o tym, że nie są łatwopalne. Sprzedajemy najlepsze meble i narożniki z funkcją spanie w całym uk. Koszt ostawy to tylko 59 funtów. Skontaktuj się z nami już teraz: 0789 481 55 72, zadzwoń lub napisz E-Mail: esbsklep@gm... zobacz szczegóły wpisu »