pozycja w google - webpozycja.pl

Producent odzieży damskiej

ALMAX-FASHION jest prywatną firmą konfekcyjną, której właścicielami są: Marianna i Kazimierz Kurowscy. Firma mieści się w Zduńskiej Woli i działa na rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w produkcji konfekcji damskiej, naszymi wyrobami są głównie bluzki i sukienki. Zatrudniamy 120 pracowników, posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe, wynikające z wykształcenia oraz długoletniego doświadczenia, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i bardzo dobrymi warunkami pracy owocuje wysoką jakością wytwarzanych wyrobów. Z tkanin najlepszych europejskich producentów nasi konstruktorzy i plastycy projektują odzież, uwzględniając najnowsze trendy mody.

Oceń stronę

Ocena: 6.5/10 (4 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Gabinet psychoterapii Gliwice

Gabinet psychoterapii Gliwice »Dodano - 21.03.2016

Porada z zakresu psychoterapii jest potrzebna większości ludzi ponieważ dzisiejszy świat bardzo prędko leci i dlatego też niemało osób potrzebuje pomocy by się otrząsnąć. Miejscem działalności naszego gabinetu są Gliwice. Jeśli preferują państwo zdobyć pomocy to dzięki nam z pewnością Ci się to uda. Gabinet psychoterap... zobacz szczegóły wpisu »

Rolety sklep

Rolety sklep »Dodano - 12.03.2015

Rolety sklep Internetowy, który działa z myślą o Państwa komforcie i szybkości zakupów jest stale powiększany o nowe produkty. Rolety sklep posiada bardzo szeroki wybór różnego rodzaju rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych, które pozwalają na komfort i bezpieczeństwo mieszkania. W naszym sklepie z roletami mogą Państw... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem kontenera na gruz Tychy

Wynajem kontenera na gruz Tyc »Dodano - 16.07.2015

Jednym z największych problemów wszystkich tych, którzy decydują się na przeprowadzenie gruntownego remontu, jest wywóz gruzu. Zazwyczaj jest go dużo, dlatego dobrze jest jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych zadbać o to, by było gdzie ten gruz wyrzucać. Z pomocą przyjść tu może Państwu nasza firma. Oferujemy Pań... zobacz szczegóły wpisu »

Hala - www.pro-mont.pl

Hala - www.pro-mont.pl »Dodano - 30.08.2016

Jesteśmy firmą działającą w biznesie konstrukcji stalowych od ponad 25 lat. Trudnimy się wykonywaniem projektów, montażu i dodatkowoinnych procedur związanych z konstrukcjami stalowymi. Dla naszych kontrahentów proponujemy między innymi konstrukcje stalowe, hale przemysłowe, a oprócz tegoznacznie więcej. W zakres proce... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego »Dodano - 20.01.2016

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Sobczyński zapewnia wszechstronną pomoc prawną na rzecz Klientów biznesowych.Priorytetem Kancelarii jest świadczenie usług wysokiej, bezkompromisowej jakości. Ta idea przyświeca całej naszej pracy i każdemu działaniu podejmowanemu na rzecz i w imieniu naszych Klientów. Każdą sprawę nam... zobacz szczegóły wpisu »

Radca prawny Warszawa

Radca prawny Warszawa »Dodano - 02.02.2016

Lege Artis to zespół prawników, w skład którego wchodzą zarówno radcowie prawni jak i specjaliści z innych dziedzin bezpośrednio lub pośrednio związanych ze stosowaniem prawa. Rozwiązanie takie pozwala nam prowadzić obsługę prawną podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych na najwyższym poziomie i w pełnym zakresie.... zobacz szczegóły wpisu »

Trener osobisty Wrocław

Trener osobisty Wrocław »Dodano - 16.02.2016

Nie wiesz jak dojść do celu? Nie wiesz jaki konkretnie cel chcesz osiągnąć? Uważasz, że nie masz wystarczających zasobów by osiągnąć swój cel? Nie wiesz od czego zacząć? Coaching jest dla Ciebie! Coaching jest procesem. Aby był skuteczny i przyniósł trwały efekt, wymaga indywidualnego dostosowania ilości spotkań, ich c... zobacz szczegóły wpisu »

Wykładziny dywany

Wykładziny dywany »Dodano - 21.04.2016

Rozróżnienie jest oczywiście proste - lampa sufitowa gwarantuje rozproszone źródło światła, natomiast kinkiet zdecydowanie bardziej skoncentrowany strumień pomagający podkreślić np. wybrany fragment pomieszczenia czy elewacji ściennej. Najkorzystniej dla charakteru wnętrza będzie połączyć różne oferowane rodzaje oświet... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis samochodowy łódź

Serwis samochodowy łódź »Dodano - 13.12.2016

Serwis samochodów koreańskich, japońskich i europejskich. Jesteśmy firmą motoryzacyjną posiadającą ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie obsługi samochodów, daje to gwarancję szybkiej i profesjonalnej obsługi Klienta. Wszelkie usługi wykonywane są przez profesjonalną i dobrze przeszkoloną kadrę przy użyciu sp... zobacz szczegóły wpisu »

Sterylizatory uv

Sterylizatory uv »Dodano - 26.05.2017

Zasada działania sterylizatorów UV. Urządzenia wykorzystują promieniowanie UV o długości fali 254 nm, które uszkadza DNA, co jest śmiercionośne dla mikroorganizmów. Zastosowanie jednej długości fali chroni białka przed rozkładem. Zastosowanie: Sterylizatory UV są szeroko stosowane na świecie do dezynfekcji wody, bez uż... zobacz szczegóły wpisu »