pozycja w google - webpozycja.pl

Producent odzieży damskiej

ALMAX-FASHION jest prywatną firmą konfekcyjną, której właścicielami są: Marianna i Kazimierz Kurowscy. Firma mieści się w Zduńskiej Woli i działa na rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w produkcji konfekcji damskiej, naszymi wyrobami są głównie bluzki i sukienki. Zatrudniamy 120 pracowników, posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe, wynikające z wykształcenia oraz długoletniego doświadczenia, co w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i bardzo dobrymi warunkami pracy owocuje wysoką jakością wytwarzanych wyrobów. Z tkanin najlepszych europejskich producentów nasi konstruktorzy i plastycy projektują odzież, uwzględniając najnowsze trendy mody.

Oceń stronę

Ocena: 6.6/10 (5 głosów)

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Hydraulika siłowa Gorzów

Hydraulika siłowa Gorzów »Dodano - 22.06.2015

Firma "Hydraulik-System" została założona w 1984r. przez Wiesława Pawłowskiego. Początkowo działalność firmy obejmowała naprawę elementów hydrauliki siłowej pochodzących głównie od maszyn i urządzeń rolniczych. Z czasem rozszerzono ofertę naprawy elementów hydrauliki siłowej na maszyny i urządzenia z pozostał... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis bmw sopot

Serwis bmw sopot »Dodano - 22.07.2015

Nasza firma zajmuje się naprawami mechanicznymi oraz obsługą systemów elektrycznych i elektronicznych samochodów BMW. Jesteśmy alternatywą dla autoryzowanych punktów serwisowych BMW. Posiadamy system diagnostyczny BMW ISTA, oraz pełny dostęp do dokumentacji technicznych co umożliwia wnikliwą diagnozę oraz skutczną napr... zobacz szczegóły wpisu »

Alarmy Kartuzy

Alarmy Kartuzy »Dodano - 02.10.2015

Oferta firmy skierowana jest do wymagających i oczekujących rzetelności klientów. Posiadamy potencjał umożliwiający realizację rożnego rodzaju przedsięwzięć. Zajmujemy się kompleksową realizacją robót budowlanych związanych z budową i remontami instalacji elektrycznych i zabezpieczeniami domów i innych obiektów. Stosuj... zobacz szczegóły wpisu »

Dowóz kwiatów Wrocław

Dowóz kwiatów Wrocław »Dodano - 07.12.2015

Kwiaty są prezentem, który jest odpowiedni niemal na każdą okazję. Bukiet kwiatów to natomiast wspaniała forma takiego podarunku. Wiedzieć trzeba tylko, jakie kwiaty w jakiej ilości i z jakiej okazji. Według zasad Savoir vivre, jeżeli bukiet jest z kilku kwiatów, ich ilość powinna być nieparzysta. Nie jest to następstw... zobacz szczegóły wpisu »

Aparaty ortodontyczne Warszawa

Aparaty ortodontyczne Warszaw »Dodano - 17.02.2016

Zastanawiasz się nad wyeliminowaniem wady zgryzu, jaka towarzyszy Tobie od dziecka? U Twojego potomka odkryto wadę zgryzu oraz chcesz zrobić coś, aby mu pomóc ażeby nie musiało zmagać się z krzywymi zębami tak jak Ty? Bez względu na przyczynę, jesteś w słusznym miejscu, albowiem stworzona przez nas klinika z pewnością ... zobacz szczegóły wpisu »

Pożyczki przez internet

Pożyczki przez internet »Dodano - 22.02.2016

Strona opisująca i zestawiająca ze sobą pozabankowe firmy pożyczkowe, udzielających tzw. chwilówek, czyli błyskawicznych pożyczek online. Umieszczono tu porównywarkę chwilówek, dzięki czemu w kilka sekund możesz zobaczyć gdzie dostaniesz pierwszą pożyczkę za darmo albo chwilówkę o najniższych kosztach. Opisano tu też n... zobacz szczegóły wpisu »

Zdjęcia z lotu ptaka

Zdjęcia z lotu ptaka »Dodano - 21.04.2016

Nasza oferta obejmuje pełny zakres usług z dziedziny filmowania i fotografii. W dziale FOTO i VIDEO prezentujemy realizacje z ziemi, wody i powietrza. Polecamy ujęcia filmowo-fotograficzne przy użyciu dronów czyli bezzałogowych statków powietrznych. Posiadamy niezbędne uprawnienia do legalnego świadczenia usług. Zapras... zobacz szczegóły wpisu »

Zdjęcia na płótnie

Zdjęcia na płótnie »Dodano - 21.09.2016

Fotoobrazy ze wspomnieniami Zachowaj uśmiech swojego dziecka na dłużej i pozwól sobie codziennie przeżywać najpiękniejsze chwile na nowo. Ożyw swój salon zachowanymi momentami wzruszeń i radości, ożyw nimi pokój dziecięcy czy kuchnię. Nie bój się pokazać tego innym. Zachowaj wspomnienia – Twoje zdjęcia na płótnie. Żyje... zobacz szczegóły wpisu »

Szatka do chrztu

Szatka do chrztu »Dodano - 28.10.2016

Lalu jest firmą rodzinną. Naszą specjalnością są świece chrzcielne z haftem. Każda świeca otulona jest z największą dbałością wstążką atłasową lub szyfonową. Materiał z wykonanym haftem jest zszywany maszynowo, następnie naciągany na świecę, dzięki czemu tkanina nie marszczy się, ani nie suwa i dobrze przylega do świec... zobacz szczegóły wpisu »

Władza rodzicielska Warszawa

Władza rodzicielska Warszawa »Dodano - 29.09.2017

Witam Państwa na moim blogu o władzy rodzicielskiej i kontaktach z dzieckiem. Niniejszy poradnik zawiera cenne informacje dotyczące problematyki władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi. Celem stworzenia tego poradnika jest nie tylko wyjaśnienie podstawowych zagadnień związanych z opieką nad dziećmi (w tym w szcz... zobacz szczegóły wpisu »